MEDYCZNE CENTRUM „GAŁSI”. ODESSA (ODESA)

Nieprześcigniony uśmiech i estetyczna piękność, całe to dziś można otrzymać, odwoławszy się do rodzinnego autorskiego medycznego centrum „Gałsi”. Tu Wam pomogą zapomnieć o problemach, związane z uzębieniami.
Fachowcy centrum w swojej praktyce wykorzystują wieloletnie doświadczenie czołowych medycznych szkół świata – to chirurgia wyższego poziomu, komputerowa diagnostyka, użycie materiałów i naukowych opracowań ostatniego pokolenia.
Rodzinne medyczne centrum „Gałsi” różni się fachowym konsultowaniem pacjentów, indywidualistycznym doborem planu leczenia, pełna drżenia uwagą całego personelu centrum do pacjentów, ze względu na ich ogólny stan, zabezpieczają komfort i bezpieczeństwo podczas leczenia.
Wasz uśmiech w pewnych rękach doświadczonych fachowców stomatologii „Gałsi” w Odessie!
W Odessie jest ogromna ilość zębowych klinik, lecz właśnie stomatologiczne centrum „Gałsi” jest jedno z niewielu miejsc, gdzie wy potrafi znaleźć optymalną współzależność jakości usług, co nadaje się, z więcej niż przyjemnymi i sprawiedliwymi cenami.
W stomatologicznym centrum « Gałsi » możecie przejść obserwacja i leczenie u takich specjalistów:1. Internista – leczenie próchnicy, pulpita i zachorowań dziąseł. Powszechne oglądanie, diagnostyka i terapia.
2. Chirurg – radykalne leczenie chirurgiczne stomatologicznych problemów: usuwanie zęba albo cysty, przygotowywanie do implantacji.
3. Dziecięcy stomatolog – leczenie każdych pokojów dziecinny problemów z ząbkami i dziąsłami. Gwarantujemy iindiwidualnyj i delikatne podejście do każdego dziecka.
4. Ortodont – korekcja nierówności zubnogo rządu, naprawienie krzywych zębów, nieprawidłowego zgryzu.
5. Ortopeda – implantacja i protetyka.
6. Lekarz higienista – profilaktyczne higieniczne czyszczenie i czyszczenie po świadectwach, wybielanie zębów współczesnymi metodami.
Także w stomatologii «Gałsi» możecie przejść unikatowe lecznicze procedury – plazmolifting i plazmoterapia. Plazmoterapia jest uważana za najbardziej współczesną i, przede wszystkim, najbezpieczniejszej małoinwaziwnoj metodyką odmłodzenia skóry twarzy. A za pomocą plazmolifting można rozwiązać szerokie widmo problemów z dziąsłami i kośćmi szczęki. Faktycznie, plazmolifting pozwala odbudować nawet silnie uszkadzane miękkie i twarde tkanki jamy ustnej.
KONTAKTY:
adres: m. Odessa, ul. Literaturna, 12
+380 48 777 46 66; e-mail: info@galsi-dental.com.ua