MEDYCZNY DOM „ODREX”. ODESSA (ODESA)

Medyczny dom Odrex – jedna z największych prywatnych klinik południa Ukrainy. Dziś w Medycznym domu pracują więcej 1100 współpracowników. Na 18 000 m² rozmieściły się 120 łóżek i okazują się wszystkie rodzaje ambulatoryjny-poliklinicznej, stacjonarnej i chirurgicznej pomocy – a to więcej 1900 rodzajów medycznych usług.
W podstawę pracy pokładły się europejskie protokoły diagnostyki i leczenia. Medyczny dom Odrex jest partnerem światowych liderów w obwodzie medycznych technologij, takich jak Canon (Japonia) i Medtronic (USA).
Na zapleczu Medycznego domu zaczęła swoją pracę Klinika Serca Odrex – innowacyjne kardiologiczne i kardiochirurgiczne centrum, stworzone w ramach współpracy z Medtronic, jedynego nie tylko w Ukrainie, ale i we Wschodniej Europie.
Lekarze Medycznego domu Odrex – specjaliści z wieloletniego stażu, przyznani eksperci, uczestnicy międzynarodowych medycznych konferencji. Odrex współpracuje z medycznymi ćwiczebnymi zakładami i naucza młodych fachowców.
Medyczny dom Odrex pracuje dla zachowania zdrowia narodu, dzięki wprowadzeniu czołowych technologij i zdobyczy światowej medycyny do praktyki ukraińskiego lecznictwa, przy czym troszcząc się o przejrzystości i uczciwości swojej działalności.

Wykaz usług:

Rodzinna medycyna
Klinika Serca: konsultacyjno-diagnostyczny oddział, kardiologiczny oddział, rientienendowaskularnaja chirurgia, elektrofiziołogija, chirurgia serca i głównych naczyń, anestezjologia i intensywna terapia
Diagnostyka
Onkologia
Powszechna chirurgia
Endoskopiczna chirurgia
Naczyniowa chirurgia
Bariatrija
Ortopedia i chirurgia urazowa
Torakalna chirurgia
Chirurgia plastyczna
Mammołogia
Ginekologia
Urologia
Proktologia
Neurochirurgia
Neurologia
Centrum leczenia udarów mózgu
Oftamologia
Stomatologia
Immunologia
Otolaryngologia
Endokrynologia
Gastroenterologia
Dermatologia
Alergologia
Nefrologia
Pulmonologia
Anestezjologia
Intensywna terapia
Terapia bólu
Fizjoterapia i rehabilitacja
Płazmaferez
Hemodializa
Psychologia i psychoterapia
Paliatywna medycyna
Pediatria
Pogotowie ratunkowe
Towarzystwo ubezpieczeniowe

KONTAKTY:
Adres: m. Odesa, ul. Raskidajliwska, 69/71
+380 48 73 000 30, e-mail: help@odrex-med.com

+38 (048) 752-93-66 całodobowa gorąca linia


WYCIECZKI PO ODESSIE

WYCIECZKA DO KATAKUMB ODESSY