NOCNE KLUBY. ODESSA (ODESA)

Odessa dawno słynie swoim nocnym życiem. W zdrojowy sezon tu przyjeżdżają mnóstwo gwiazdorów, żeby zwabić amatorów aktywnego odpoczynku do klubów. Ukraińcy i cudzoziemcy nawet urządzają specjalne tury po odeskiej Arkadii. W zimowy sezon w Odessie jestem gdzie potańczyć czy posłuchać muzykę do rana.
Tu jest przedstawiona cała informacja o głównych nocnych klubach miasta. Tu będą warianty jak dla amatorów tańców i klubowej muzyki, tak i dla nieformalnej młodzieży z jej kameralnymi smakami.

IBIZA BEACH CLUB

Jeden z najmodniejszych letnich klubów Odessy i cały rozrywkowy kompleks z plażami, basenami, restauracją i nocnym klubem. Co roku tu przyjeżdżają znani ukraińscy i zagraniczne muzycy.
adres: m. Odessa, plaża Arkadia, 2

ITAKA CLUB

Jeszcze jedno legendarne miejsce w Аркадии, pracujące latem. Kompleks włącza: plaża, restauracja i nocny klub. Klub zajmuje dwa piętra. Tu przeprowadzają wielkoskalowe imprezy i jaskrawe show. Tu także występują najpopularniejsi artyści i światowe gwiazdy.
adres: m. Odessa, plaża Arkadia, 4

PALLADIUM

Wszystko sezonowy klub, wyposażony w fachową scenę z dobrym dźwiękiem i światłem, co pozwala przeprowadzać koncerty i występy grup i artystów najwyższego poziomu. Tu przeprowadzają tematyczne imprezy, koncerty, show-programy i rozrywki. Również przy klubie pracuje hotel.
adres: m. Odessa, Italijski (Włoski) bulwar, 4

KARAMEL CLUB

Patetyczny nocny zimowy klub „Karmel” na 250 gości z VIP-salami. Pracuje z października po kwietnia.
adres: m. Odessa, Desantowy bulwar, 14A

JENNIFER CLUB

Jeden z najpopularniejszych klubów w rejonie Tairowa, gdzie przychodzą właśnie potańczyć. Ten dwupoziomowy obszar z oryginalnym współczesnym designe. Słynie swoją długą barową podpórką.
adres: m. Odessa, Lustdorfska droga, 96A

PARK RESIDENCE

Klub znajduje się w Nadmorskim rejonie koło przypilnowanego parku. Załatwiony formalnie we współczesnym stylu „gustownej prostoty” loft. W zimie on zaprasza gości do pomieszczenia zimowej sali, a latem mainplace przenosi się na otwarty taras koło basenu. Tu zbiera się odeskie spotkanie młodych i udanych ludzi, ukraińska i międzynarodowa elita, działa system face-kontroli. Na placykach pracują topowi dyskdżokeje z Ukrainy i Europy
adres: m. Odessa, Francuski bulwar, 85

MORGAN CLUB

Pierwszy odeski coctail-bar, założyciel non stop ruchu, tańców na barowej podporce, ustawodawca ekstrem i shot coctaili. Klub jednopiętrowy, ma dużą szklaną frontową werandę, 2 bary, scenę, taneczną podłogę, 125 lądowiskowych miejsc, ogólna pojemność 450-500 osób. Na piątki czy soboty zapraszają się DJ*s, VJ*s, PJ*s, z Kijowa i Europy. Występują muzyczne zespoły.
adres: m. Odessa, ulica Żukowskiego, 30

TRUE MAN

Jeden z najznanych art klubów z dobrym letnim placykiem. Tu przeprowadzają się imprezy i występy więcej kameralnych muzycznych grup. Miejsce pracuje do jesiennych chłodów.
adres: m. Odessa, ulica Puszkinska, 75

SZKAF

Znane miejsce w Odessie. Art klub, gdzie każdy wieczór z 18: 00 spotykają się dla obcowania, koncertów i dla wesołości na tematycznych imprezach. Sala jest odseparowana na dwie części – barowa podpórka z stolikami i scena z taneczną podłogą. Zwyczajnie „Szafa” – to miejsce zbioru odeskiej nieformalnej młodzieży i amatorów nietrywialnego odpoczynku. Tu przeprowadzają imprezy w stylu reggae, hip hop, a także poświęcone legendarnym grupom.
adres: m. Odessa, ulica Grecka, 32

To – nie wszystkie nocne kluby Odessy, a tylko najpopularniejsze i ciekawsze w mieście….