FONTANKA. ODESSA (ODESA)

Uzdrowisko Fontanka posiada duży rekreacyjny potencjał. Dzięki połączeniu morza i stepowi powietrze w strefie odpoczynku wywiera dobroczynny wpływ na organy oddechu, sercowo-naczyniową i system nerwowy. Naturalne warunki i klimat Morza Czarnego sprzyjają pomyślnej klimatoterapii. Lecznicze środki w strefie odpoczynku Fontanka na Morzu Czarnym — morskie powietrze i morskie kąpieli.
Plaże w Fontankie orientowane na amatorów cichego i spokojnego odpoczynku nad brzegiem Morza Czarnego, w oddali z miejskiego szumu i krzątaniny. Tu można zatrzymać się z namiotami, nocą słuchać morską bryzę, a rankiem spotkać zachwycający świt.
Jeszcze jedną przewagą odpoczynku nad brzegiem morza w Fontankie jest to, że plaża jest odseparowana kamicami na malutkie zatoki, zawsze można odseparować się swoją kompanią.
W Fontance funkcjonuje jeden z największych handlowo-rozrywkowych centrów Ukrainy – „Riwjera”. Po głosowaniu interesantów, HRC Riwierą był uznany przez lepszy HRC Odessy. Zajęcie dla duszy tam sobie może znaleźć każdy. Oprócz różnych butików, w centrum pracuje bowling, karting, kino, bilard, Leopark i hipermarket Aszan. W czerwcu otworzy się rozrywkowy park na parkowaniu z amfiteatrem, sznurowym parkiem, basenem, fudkortom i boiskami z celem stworzenia unikatowej strefy odpoczynku dla mieszkańców miasta i turystów.

WYCIECZKI PO ODESSIE

WYCIECZKA DO KATAKUMB ODESSY