PLAŻE DUŻEJ FONTANNY. ODESSA (ODESA)

Plaże Dużej Fontanny znajdują się naraz za plażą Arkadija (jeżeli patrzeć od strony śródmieścia). Do niedawnych czasów, z Arkadii można było spokojnie przejść pieszo, wzdłuż morza, na plaże stacji Dużej Fontanny. Ale Odessa rozszerza się i rozszerza się w szczególności jak miasto uzdrowiskowe. Z każdym rokiem, na odpoczynek w Odessu na Morzu Czarnym, przyjeżdżają, wszyscy większy od pragnących porozkoszować się nad morzem. W związku z budownictwem nowych pensjonatów, hotelew i baz wypoczynkowych wzdłuż przybrzeżnej strefy, przechodzenie z Arkadii na plaże Fontanny czasowo zamknięto.
Nazwa od „Dużej Fontanny” uzależnione przez obecność dużej ilości strumyków, wyciekających z katakumb, wzdłuż całego wybrzeża. W czas teraźniejszy strzegł Dużej Fontanny stanowi szeroki pas piaszczystych plaż od 8–oj do 13–oj stacji Dużej Fontanny.
Zrelaksować się w Odessie na Fontannie mogą zaoferować sanatorium Odessy i rekreacji w Odessie, które leżą na wybrzeżu. Miejsce, bardzo popularne wśród mieszkańców i odwiedzających miasto. Tutaj przylega i sektor prywatny Odessy, gdzie zatrzymują się na odpoczynek w Odessie nad morzem dużo turystów. Plaże w Odessie w okolicy Dużej Fontanny piaszczyste, oddzielone falochronami.