GORKOGO HEALTH RESORT (SANATORIUM im. GORKEGO)

Jedyny kurort południa Ukrainy, które ma trzy własne szpary Mineralnych Wód i rozmieszczony nad samym brzegiem Czarnego morza. Jak jeden z samych starych kurortów Ukrainy, Sanatorium im. Gorkego w Odessie odziedziczył lepsze doświadczenie w balneoleczeniu i rehabilitacji. Lecz fachowcy sanatorium badają i nowe możliwości, które nadaje współczesna medycyna. Sanatorium bez ustanku rozwija się. Każdy sezon gości czekają nowe lecznicze programy, a jakość odpoczynku i serwu bez ustanku zwyżkuje.

Kurort znajduje się w parkowej strefie Odessy, nad samym brzegiem Czarnego morza. W stu metrach od Sanatorium im. Gorkego jest rozmieszczona idealna piaszczysta plaża z pochyłym wejściem do wody. A własne terytorium przedstawione ośmiu hektarami przypilnowanego zielonego parku.

Goście Sanatorium im. Gorkego mają możliwość dziennie pić mineralną wodę, która postępuje do biuwetów z własnych źródeł. Fachowcy kurortu przeznaczają przyjęcie wody dla leczenia i profilaktyki różnych chorób.

Specjalizacja: choroby organów trawienia, oddechu, krwiobiegu, przemiany materii, wzroku, podpierająco-ruchowego aparatu i systemu nerwowego.
Procedury: balneoterapia, leczenie borowinowe, masaż, fizjoterapia, oczne procedury, gimnastyka lecznicza, ogólne procedury, Mineralne Wody «Odeska № 1» i «Odeska № 2»
Pobyt: współczesne i przytulne numery z widokiem na morze albo parkową strefę; historyczne korpusu w całości odrestaurowane i wyposażone przez wszystko niezbędnym do komfortowego odpoczynku.

https://gorkogo-resort.com/

+380 800 33 09 64

hello@gorkogo-resort.com/


WYCIECZKI PO ODESSIE

WYCIECZKA DO KATAKUMB ODESSY