SANATORIUM „ODESSA”

Rozmieszczony na terytorium malowniczego parku placem do 12 hektarów, niedaleko od Arkadii, na Francuskim bulwarze, obok botanicznego ogrodu. Bliskość do śródmieścia, zagospodarowane plaże, liczne zielone strefy, sprzyjający klimat, wygodne transportowe połączenie – całe to korzystnie wyróżnia sanatorium „Odessa” od innych uzdrowisk regionu.
Tu są stworzone wszystkie warunki dla pełnowartościowego odpoczynku i uzdrowienia nie tylko dorosłych, ale i rodzin z dziećmi. Uzdrowisko może jednocześnie przyjąć 300 wczasowiczy i pracuje 365 dni w roku.
Dla amatorów sportu są wyposażone boiska, trenażerna sala, tenisowe korty, terrenkurne dróżki w parku. Na terytorium sanatorium rozmieszczone: sauna, bilard, pralnia, parking, co ochrania się, stacja technicznej obsługi samochodów, biblioteka, kinokoncertowa sala na 500 miejsc.
W jasnej i przestronnej jadalni wam zaproponują kilka wariantów menu, na 2 piętrze pierwszego oddziały otwarty fito bar, gdzie możecie otrzymać niezbędne fito preparaty i Mineralne Wody.

Nowość zakładu uzdrowiskowego – suche uglekisłyje wanny – dają dobry wynik przy sercowo-naczyniowych zachorowaniach, tak jak chorym z tymi zachorowaniami, często, przeciwwskazane inne lecznicze wanny.
Tu jest otwarty kompleks „Solna jaskinia”, który jest czwartym pokoleniem gało kamer wykorzystywanych w alternatywnej medycynie. Konstrukcja tego kompleksu pozwala w dostateczny dla leczenia czas podtrzymywać konieczny poziom jonowej wymiany, wentyłację i wyjątek pyłowych i bakteriecydnych zabrudzeń.
Lecznicza baza sanatorium Odessa dysponuje wielkim zakładem leczenia borowiną, który wykorzysta brudy Kujalnickego balneologicznego uzdrowiska.
Po zabiegach leczniczych, możecie odwiedzić własną leczniczą plażę sanatorium, które znajduje się opodal. Na plaży są zamieszczone przytulne altany, które pozwolą wam w gorącym letnim dniu odpocząć w chłodnym cieniu nad morzem.
Specjalizacja: sanatorium ogólnego profilu przyjmuje wczasowicz z zachorowaniami sercowo-naczyniowego systemu podpierająco-ruchowego aparatu, obwodowego systemu nerwowego, organów oddechu, krwiobiegu i ginekologicznego profilu.
Procedury: klimatoleczenie, aeroterapia, gimnastyka lecznicza, terrienkury, trójaleterapia, balnieoleczenie, elektroświatłolecznictwo, leczenie borowinowe, oxihenoterapia, wszystkie rodzaje inhalacji, nie tradycyjne metodyki terapii i diagnostyki.
Pobyt: komfortowe numery „standard”, „półluksusu”, „luksusu”.

‎+380 48 746 51 44

sanodesa@gmail.com


WYCIECZKI PO ODESSIE

WYCIECZKA DO KATAKUMB ODESSY