SPA-HOTEL „GRAND MARINE”

Leczniczo-zdrowotny SPA-hotel „Grand Marine” przytulnie rozmieścił się w południowej części miasta Odessy, w elitarnym kompleksie mieszkalnym Sauvignon w odległości 200 metrów od morza. Przez „Grand Marine” zbudowany zgodnie z wymaganiami stawianymi europejskim hotelom kategorii cztery gwiazdy. Tu stworzone wszystkie warunki dla połączenia komfortowego cywilizowanego odpoczynku poziomu europejskiego z efektywnymi zdrowotnymi programami.
Bezpośrednio w hallu restauracji rozmieszczony marmurowy biuwiet z mineralną wodą. Na terytorium leczniczo-zdrowotnego kompleksu znajdują się 2 źródła podziemnych naturalnych Mineralnych Wód. Głębokość szpar 210 i 380 metrów. Źródło № 1 – naturalna bromnaja chłoridno-natrijewaja woda wysokiej mineralizacji. Źródło № 2 – naturalna krzemowa chłoridno-natrijewaja woda małej mineralizacji „Lustdorfskaja”.
Centrum wznawianej i estetycznej medycyny jest rozmieszczone w oddzielnym jednopiętrowym korpusie i wyposażone według ostatniego słowa techniki. Proponowane procedury są skierowane na oczyszczenie, uzdrowienie i odmładzanie organizmu.
W Centrum wznawianej i estetycznej medycyny funkcjonują:
♦Oddział detoksykacyi i giemokorriekcyi
♦Oddział kliniko-łaboratornoj, funkcjonalnej diagnostyki i fizjoterapii
♦Oddział termalnej terapii
♦Antywiekowe centrum
♦Gabinet ginekologii
♦Gabinet urologii
Luźna w europejskim stylu restauracja SPA-hotelu „Grand Marine” jest wyposażony współczesnym sprzętem i pracuje na zasadzie „szwedzkiego stołu”. Uzdrowienie w SPA-hotelu nierozerwalnie związano z zdrowym żywieniem, toż gościom proponuje się specjalnie opracowany przez dietologów racjonalny i zrównoważony jadłospis.
Lobbing-bar i bar w zimowym ogrodzie nadadzą możliwość przyjemnie przeprowadzić czas za porcją coctailu czy prosto za filiżanką aromatnej kawy i posłuchać dobrą muzykę.
Goście SPA-hotelu „Grand Marine” mogą odwiedzić rzymską parzystą, saunę, basen z mineralną wodą (z podgrzewaniem), przeprowadzić czas na sali kaminku za filiżanką aromatnej herbaty.
W hotelu wszystko przewidziano i dla przeprowadzenia konferencji, prezentacji i rzeczowych rokowań dowolnego formatu. Do usług: sala konferencyjna na 100 osób, wyposażona w całe potrzebne, biznes-centrum, pokój rokowań.
Specjalizacja: kardiologia, pulmonologia, gastroenterologia, nefrologia, urologia, ginekologia, endokrynologia, dermatologia i kosmetologia.
Procedury: wodolecznictwo (mineralne i z pereł kąpieli, podwodny natrysk-masaż, aromawanny) i leczenie borowinowe, przy którym wykorzystuje się brud Kujalnickogo limanu. Dla gości SPA-hotelu są opracowane przez fachowców medycznego Centrum zdrowotne programy „Zdrowie rodziny”, „Kompleksowe oczyszczenie organizmu”, ekskluzywne lecznicze pakiety „Żeńskie zdrowie” i „Męskie zdrowie”, a tak samo unikalne pakiety „Premium beauty” i program „Antiageing”.
Pobyt: SPA-hotel „Grand Marine” proponuje swoim gościom 57 numerów: 3 numery Standard Junior, 47 Polepszony standard, 5 numerów klasy Półluksusu i 2 klasy Luksusu. Każdy numer SPA-hotelu jednoczy w sobie wytworny styl, komfort, obszar i wyposażony we współczesne meble.
+380 48 757 90 90
+380 97 066 30 10
+380 48 701 77 77
+380 63 913 93 93
reception@grand-marine.com.ua