SPECJALIZOWANE KLINICZNE SANATORIUM IMIENIA W.P.CZKAŁOWA

Rozmieszczony na Francuskim bulwarze, w zdrojowej strefie miasta, nad brzegiem Czarnego morza. Korpusy sanatorium są rozmieszczone w przepięknym leczniczym parku (on zajmuje plac blisko 18 hektarów) z mnóstwem reliktowych drzew, krzaków, kwiatów.
Izby z rodzajem nad morze, trzykrotne żywienie (dla dzieci – czterykrotne i pięćkrotne), całodobowa obserwacja kwalifikowanego personelu medycznego. W sanatorium pracują leczniczo-diagnostyczne, balnieo-fizioterapeutyczne, terapeutyczne i pediatryczne oddziały.
Sanatorium ma własną przepiękną leczniczą plażę. Na terytorium sanatorium jest bar, biblioteka, klub, tenisowe korty, łaźnia. Na morskim nadbrzeżu jest restauracja i bary, fitness sala.
Doskonała lecznicza i diagnostyczna baza, która jest wyposażona współczesną diagnostyczną i fizjoterapeutyczną aparaturą. W sanatorium pracują wysokowykwalifikowani fachowcy. W naukowo-metodycznym centrum sanatorium, razem z katedrą fizjoterapii i rodzinnej medycyny Odeskiego medycznego uniwersytetu, opracowany szereg unikatowych metodyk rekonstrukcyjnego leczenia, które wprowadzone w praktykę. Dla konsultacji przyciągają się pracownicy katedry Odeskiego medycznego uniwersytetu i ukraińskiej naukowo-badawczej instytucji medycznej rehabilitacji i medycyny uzdrowiskowej.
Specjalizacja: chore z chorobami skóry, chorobami nowotworowymi, zachorowaniami systemu nerwowego i sercowo-naczyniowego systemu i towarzyszących zachorowań
Procedury: leczenie borowinowe, balnieoterapia, gidropatia, informacyjna i laserowa (kwantowa) terapia, aparatowa fizjoterapia, światłolecznictwo, inhalacje, fitoterapia, gimnastyka lecznicza, masaże, klimatoterapia, terapia dietetyczna, leczenie medykamentami.
Pobyt: wczasowicze żyją w siedmiopiętrowym sypialnym korpusie, rozmieszczonym w parkowej strefie, w dwuosobowych izbach z wszystkimi wygodami (kąpielą, toaletą) i loggiami z rodzajem nad morze. W korpusie pracują windy, jest pralnia, bagażownia, na każdej kondygnacji w hallie – stół dla gry. W większości izb są lodówki i telewizory.

+380 48 776 05 27

+380 482 68 04 46

sanatory2019@ukr.net


WYCIECZKI PO ODESSIE

WYCIECZKA DO KATAKUMB ODESSY