DWUDNIOWE TURY DO ODESSY (ODESY) I PO POŁUDNIU UKRAINY 2020

DWUDNIOWY TUR DO ODESY DLA GRUP OD 10 OSÓB
Przeglądowa wycieczka po Odessie (transportowo-piesza) albo Wycieczka „Polska spuścizna w Odesie” (transportowo-piesza); wycieczka do Odeskich katakumb
Cena zawiera: przejazd autokarem, zakwaterowanie: 1 nocleg w hotele***, 1 śniadanie, wycieczce na języku polskim, bilety wstępu, przyprowadzanie grupy na języku polskim, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: obiady, kolacje, przejazd z Polski do Odessy i wstecz, opłata wycieczek fakultatywnych, pamiątki, usługi polskiego organizatora wyjazdów turystycznych.
od 281 PLN z osoby

DWUDNIOWY TUR DO ODESY DLA GRUP OD 10 OSÓB
Przeglądowa wycieczka po Odessie (transportowo-piesza) albo Wycieczka „Polska spuścizna w Odesie” (transportowo-piesza); wycieczka do Odeskich katakumb; Muzeum sprawy koniaku Szustowa - wycieczka i degustacja
Cena zawiera: przejazd autokarem, zakwaterowanie: 1 nocleg w hotele***, 1 śniadanie, 1 obiad, wycieczce (3) na języku polskim, degustacja (1), bilety wstępu, przyprowadzanie grupy na języku polskim, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: kolacje, przejazd z Polski do Odessy i wstecz, opłata wycieczek fakultatywnych, pamiątki, usługi polskiego organizatora wyjazdów turystycznych.
od 374 PLN z osoby