DWUDNIOWE TURY DO ODESSY (ODESY) I PO POŁUDNIU UKRAINY 2021

DWUDNIOWY TUR DO ODESY DLA GRUP OD 10 OSÓB
Przeglądowa wycieczka po Odessie (transportowo-piesza) albo Wycieczka „Polska spuścizna w Odesie” (transportowo-piesza); wycieczka do Odeskich katakumb
Cena zawiera: przejazd autokarem, zakwaterowanie: 1 nocleg w hotele***, 1 śniadanie, wycieczce na języku polskim, bilety wstępu, przyprowadzanie grupy na języku polskim, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: obiady, kolacje, przejazd z Polski do Odessy i wstecz, opłata wycieczek fakultatywnych, pamiątki, usługi polskiego organizatora wyjazdów turystycznych.
od 281 PLN z osoby

DWUDNIOWY TUR DO ODESY DLA GRUP OD 10 OSÓB
Przeglądowa wycieczka po Odessie (transportowo-piesza) albo Wycieczka „Polska spuścizna w Odesie” (transportowo-piesza); wycieczka do Odeskich katakumb; Muzeum sprawy koniaku Szustowa - wycieczka i degustacja
Cena zawiera: przejazd autokarem, zakwaterowanie: 1 nocleg w hotele***, 1 śniadanie, 1 obiad, wycieczce (3) na języku polskim, degustacja (1), bilety wstępu, przyprowadzanie grupy na języku polskim, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: kolacje, przejazd z Polski do Odessy i wstecz, opłata wycieczek fakultatywnych, pamiątki, usługi polskiego organizatora wyjazdów turystycznych.
od 374 PLN z osoby

DLA GRUP OD 7 OSÓB
Wyłkowe - wycieczka po starej części miasta z odwiedzaniem jerików, wodna wycieczka po delcie Dunaju z odwiedzaniem zerowego kilometra;
Odpoczynek z obiadem na wyspowym obozowiskie „Zielona Przystań”;
Bryndzarnia „Kuba-Daleko”, niewielki ekskurs do historii Besarabii, opowieść o gospodarstwie i wycieczka po bryndzarnie, degustacja lokalnej produkcji;
Rodzinna wytwórnia organicznych win „V.Petrov”, wycieczka o historii miejscowości i stworzeniu rodzinnej wytwórni win, degustacja 6 wzorców organicznych win, obiad przy „V.Petrov” z tradycyjnych miejscowych potraw
Cena zawiera: przejazd autokarem, zakwaterowanie: 1 nocleg na baze odpoczynku, 1 śniadanie, 2 obiady, 4 wycieczce na języku polskim, 2 degustacje, bilety wstępu, przyprowadzanie grupy na języku polskim, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: kolacje, przejazd z Polski do Odessy i wstecz, pamiątki, usługi polskiego organizatora wyjazdów turystycznych.
od 431 PLN z osoby

DLA GRUP OD 7 OSÓB
Odwiedzanie eko-fermy „Ślimaki Bessarabii” - wycieczka po fermie i degustacja potraw ze ślimakami;
Winiarnia „Vinaria”, krótka wycieczka winiarnią i degustacja 6 pozycji miejscowego bessarabskiego wina;
Wycieczka na trójmaranie „Bessarabia” po Dunaju, tur na zerowy kilometer Dunaju, piknik na wyspie, wycieczka po Wyłkowu
Cena zawiera: przejazd autokarem i trójmaranem, zakwaterowanie: 1 nocleg na baze odpoczynku, 1 śniadanie, 2 obiady, 5 wycieczek na języku polskim, 2 degustacje, bilety wstępu, przyprowadzanie grupy na języku polskim, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: kolacje, przejazd z Polski do Odessy i wstecz, pamiątki, usługi polskiego organizatora wyjazdów turystycznych.
od 461 PLN z osoby