RAFTING NA POŁUDNIOWYM BUGU. JEDNODNIOWY TUR Z ODESSY

przejażdżka na raftach i katamaranach na Mygejskich progach w Mykolajiwskim obwodzie dla grup od 10 osób.

Tu można nie tylko rozkoszować się przepięknymi rodzajami otaczającej przyrody, ale i przejść na katamaranach czy raftach Górne i Dolne Mygejski progi. W tym i słynny próg „Czerwienna brama”, czy „Integrał” – jedna z lepszych tras dla raftinga w Ukrainie. DOKŁADNIEJ  – TU.
7-00 wyjazd z Odessy
11-00 przyjście w Mygeju. Znajomość z instruktorami, podział uczestników po łodziach. Instruktaż. Spław po Południowym Bugu blisko 3 godzin. Podczas raftingu – spędzają różne aktywne przedsięwzięcia na wodzie. Spław na raftach od 6 do 10 osób w łodzi do plaży we wsi Kurypczyno. Kąpiel w rzeczce, skoki z „tarzanki”, wylądowanie na wyspy, „zjeżdżalnie” na raftach ze skał „Turecki stół” i „Słoń”, zatrzymanie się dla odwiedzania Radonowego jeziora. Rafting przeprowadza się po działkach progów Duży Mygejski Próg – Integrał i Kurypczynski (trwałość 6 km spławu). A także będzie specjalny prezent pod postacią wideorolki wszystkich przygod, które będą odbywały się na wodzie.
15-30 Przyjście do biwaku. Obiad z trzech potraw
16-30 Wolny czas
18-00 Odjazd do Odessy
Co należy wziąć z sobą:
Adidasy, sandały czy szczelnie odnotowane człapania, które nie wzlecą w wodzie i drugi komplet, – dla biwaku; szorty czy spodnie są sportowe i spodnie – przebierać się po spławie; koszulka na spław i – przebierać się po spławie; czapka od słońca; zapasowa bielizna; wytopy/opalacz.
Ważnie!!
✓ Rzeczy, w których będą spławiały się, będą mokre, toż należy brać 2 komplety odzieży, jeden dla spławu i drugi dla biwaku.
✓ Jeśli za prognozami deszcze, należy wziąć kilka kompletów przemiennej odzieży.
✓ W 5 minutach od biwaku jest kawiarnia, w której za dostępnymi cenami można kupić wodę, kawę, herbatę (również być może zamówić dodatkowe potrawy). Również w biwaku jest wı- fı, możliwość ładować elektrourządzenia, przebieralnia, dusz, toaleta.

CENA – od 1600 UAH* (przykładnie 261 PLN) z osoby (cena netto)

*Cena zależy od ilości osób w grupie, cen na usługi kontrahentów i pochodzi w każdym konkretnym wypadku oddzielnie
Cena zawiera: Przejazd na autobusie, przyprowadzanie grupy na języku polskim, obiad (3 potrawy), medyczne ubezpieczenie, wideo, spław po rzekie, ekwipunki dla spławu – rafty, wiosła, ratownicza kamizelka, usługi koordynatorza grupy, instruktora na każdej łodzi, przyprowadzanie po trasie, znajdowanie w ochronnej strefie.
Cena nie zawiera: transport w/z Odessy, pamiątki, usługi polskiego organizatora wyjazdów turystycznych.
PROGRAM MOŻE BYĆ ZMIENIONY PO PRAGNIENIU ZLECENIODAWCY