OŚMIODNIOWE TURY DO ODESSY (ODESY) I PO POŁUDNIU UKRAINY 2021

DLA GRUP OD 10 OSÓB
CAŁY ROK
Przeglądowa wycieczka po Odessie (transportowo-piesza) albo Wycieczka „Polska spuścizna w Odesie” (transportowo-piesza); Wycieczka do Twierdzy Akermańskiej; Wycieczki z degustacjami do Centrum Kultury Wina w SZABO i do Europejskiej serowarni; Wycieczka do Katakumb Odessy; Wycieczka z degustacją w Narodowym centrum naukowym „Instytucja uprawy winorośli i wyrobu win imienia W. Je. Tairowa” (październik – kwiecień); Wycieczka z degustacją Muzeum sprawy koniaku Szustowa
Cena zawiera: ruch komfortowym transportem, zakwaterowanie (7 noclegów w hotele***), wycieczce (7) na języku polskim, przyprowadzanie grupy na języku polskim, bilety wstępu, śniadania (7), obiady (3), degustacji (4), ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: kolacje, przejazd z Polski do Odessy i wstecz, opłata wycieczek fakultatywnych, pamiątki, usługi polskiego organizatora wyjazdów turystycznych.
od 1748 PLN z osoby

DLA GRUP OD 10 OSÓB
DLA TYCH, KTO PLANUJE ZJEDNOCZYĆ POZNAWCZY TURYZM Z ODPOCZYNKIEM NAD MORZEM
Przeglądowa wycieczka po Odessie (transportowo-piesza) albo Wycieczka „Polska spuścizna w Odesie” (transportowo-piesza); Wycieczka do Twierdzy Akermańskiej; Wycieczki z degustacjami do Centrum Kultury Wina w SZABO i do Europejskiej serowarni; Wycieczka do Katakumb Odessy; Morska przejażdżka na statkach (w okresie nawigacji); Wycieczka z degustacją Muzeum sprawy koniaku Szustowa
Cena zawiera: ruch komfortowym transportem, zakwaterowanie (7 noclegów w hotele***), wycieczce (7) na języku polskim, przyprowadzanie grupy na języku polskim, bilety wstępu, śniadania (7), obiady (3), degustacji (3), ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: kolacje, przejazd z Polski do Odessy i wstecz, opłata wycieczek fakultatywnych, pamiątki, usługi polskiego organizatora wyjazdów turystycznych.
od 1818 PLN z osoby

DLA GRUP OD 10 OSÓB
DLA TYCH, KTO PLANUJE ZJEDNOCZYĆ POZNAWCZY TURYZM Z UZDROWIENIEM W SANATORIACH ODESSY
Przeglądowa wycieczka po Odessie (transportowo-piesza) albo Wycieczka „Polska spuścizna w Odesie” (transportowo-piesza); Wycieczka do Katakumb Odessy; Morska przejażdżka na statkach (w okresie nawigacji);
Cena zawiera: ruch komfortowym transportem, wycieczce (3) na języku polskim, przyprowadzanie grupy na języku polskim, bilety wstępu, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: żywienie, pobyt i leczenie w sanatorium, przejazd z Polski do Odessy i wstecz, opłata wycieczek fakultatywnych, pamiątki, usługi polskiego organizatora wyjazdów turystycznych.
od 176 PLN z osoby