KOBLEWE. MYKOŁAJIWSKI OBWÓD

Soczysta winorośl, czułe morze, nieprześcignione wina i doskonały nastrój … wszyscy najlepsze, co może zaproponować gościnny region naturalnego wyrobu win!
W pełnej mierze poczuć duszę wina i doświadczyć najwznioślejszej rozkoszy z zamiłowania tego słonecznego napoju Bogów można tylko w określonych miejscach. Jedno z takich cudownych miejsc, gdzie sama przyroda rodzi lepszą winorośl a utalentowani wytwórcy win produkują dokonane wina, – wieś Koblewe, rozmieścić się w zadziwiającym kąciku przyrody między Morzem Czarnym i Tiligulskim limanem.
Publiczna spółka akcyjna «Koblewe» otwiera drzwi degustacyjnej tury dla wszystkich gości słonecznego wybrzeża – wytrawnych znawców jakościowych win i tych, kto tylko otwiera do siebie szlachetny napój.
Co rok przedsięwzięcie odwiedzają tysiące gości z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Mołdowy, a także z Francji, Włoch, Szwajcarii, Chin, Niemiec i innych krajów. Degustacyjna tura w «Koblewe» daje piękną możliwość zobaczenia całkowitego procesu produkcji jego Wysokości Wina: od wychowywania winorośli i jego pierwotnego przetwarzania do fermentacji, filtracji, obróbki zimnem i, w końcowej sumie, do rozlewania wina do butelek.

Lepsi wytwórcy win «Koblewe» nie po prostu opowiadają o odmianach winorośli a uczą wszystkim cienkościom właściwej degustacji, tłumaczą zasady łączliwości różnych win i potraw. Przecież bardzo z powagą, żeby ten szlachetny napój podkreślał smak potrawy, a nie wstępował w walkę o smakowy efekt.

DEGUSTACYJNA TURA W PSA „KOBLEWE”:

≡Wycieczka na PSA «Koblewo»
≡Znajomość z wszystkimi stadiami współczesnej produkcji
≡Studiowanie właściwości wychowywania winorośli
≡Zawodowa degustacja lepszych win gronowych
≡Nauka cienkości enogastronomii
≡Pójście unikatowej obrazowej galerii
≡Możliwość nabycia najbardziej prestiżowych win w sklepie firmowym «Koblewe».